Die Stadt Breslau in Polen
Busse mieten für Sightseeing Touren und Transfers
Autobus Vermietung coach rental Wroclaw
louer autobus Wroclaw
Busvermietung Breslau
alquiler autocares Breslavia
noleggio pullman Breslavia
Autobusy w Wrocławiu
  Witamy na stronie Wroclaw Coach!
 
Znajdują się Państwo na stronie Wroclaw Coach, platformie wynajmu autokarów, autobusów i mikrobusów na przewozy i wycieczki na terenie Wrocławia i całej Polski. Oferta Wroclaw Coach jest Państwu prezentowana przez europejskiego touroperatora City Tours i obejmuje przejazdy w obrębie Wrocławia, transfer z i na lotnisko we Wrocławiu, przewóz osób na terenie Polski, jak również międzynarodowe przewozy w Europie.
Poza tym poprzez nasze centralne biuro wynajmu autobusów mogą Państwo zamówić odpowiedni autobus na wycieczkę autokarową po Wrocławiu, Polsce lub Europie. Oprócz wynajmu autobusów nasz zespół z chęcią pomoże Państwu w zamówieniu profesjonalnego przewodnika na terenie całej Polski, rezerwacji hotelu i menu grupowego oraz ułatwi zakup biletów na imprezy we Wrocławiu i innych polskich miastach.
   
  Zabytki Wrocławia
showroom
Kathedrale von Breslau
Katedra
showroom
Rathaus von Breslau
Ratusz
showroom
Parkgarage in Breslau
Parking
showroom
Marktbrunnen in Breslau
Fontanna na Rynku
showroom
Strony partnerskie
bullet
Wynajem autobusów Warszawa
bullet
Wynajem autobusów Poznań
bullet
Wynajem autobusów Gdańsk
bullet
Wynajem autobusów Polska
bullet
Wynajem autobusów Europa
Rezerwacja autobusów w City Tours Europa
europäischer Reiseveranstalter City ToursDziałający w całej Europie touroperator City Tours Europa stworzył rozległą sieć zrzeszającą europejskich przewoźników i we współpracy z nimi oferuje przewozy i wycieczki na terenie całej Europy. Wszystkie zamówienia, składane w City Tours Europa, obsługiwane są przez centralne biuro rezerwacji autobusów City Tours w Wiedniu (Austria), podczas gdy przejazdy i wycieczki realizowane są przez starannie wybranych przewoźników i lokalnych kierowców. Aby wynająć autobus z szoferem na obszarze Europy prosimy o kontakt pod adresem: w celu zamówienia indywidualnej oferty na przewóz autobusem.